Katalog ve Broşür Tasarımı

Basılı işler konusunda oldukça uzman ekibimiz bu konuya çok farklı bir hizmet anlayışı getiriyor.  İşbirliği içerisinde bulunduğumuz matbaalarla, oldukça kuvvetli bir matbaa hizmetine sahibiz. Kreatif ekip içerisinde yer alan her ekip arkadaşımız oryantasyon olarak mutlaka matbaa teknikleri ve ileri matbaa eğitiminden geçer. Müşteri olarak fark edemeyeceğiniz birçok detayı matbaa sürecini bilmesinden dolayı size kazanç sağlayabilir.

1- Matbaa Teknikleri ve Malzemeler İle Fark Yaratılır

Dünyanın dört bir yanından toplanan kağıt ve malzeme örnekleri ile tasarımlarınızı daha etkili yapabilir, marka iletişimi için çok önemli olan basılı materyallerinizi öne çıkarabilirsiniz.

2- Story Board Hazırlanır

Story board ile kataloglarınıza daha anlam ve bütünlük katıyoruz. Ekibimiz her basılı materyal öncesi tasarım olarak sizinle bir story board maketi paylaşır. Bu maket sizin tüketicinize ne anlatmak istediğinize dair genel bir plan içerir ve bu planın karşılıklı okeylenmesi sonucunda tasarım süreci başlar.

3- Tasarım Yaklaşımı Hazırlanır

Tasarım sürecinde, rakip analizleri yapılır, dünyadan bir çok tasarım incelenir ve müşteri ile tasarım yaklaşım planı paylaşılır. Bu genelde 4-6 sayfalık layout tasarım örneği şeklinde olur. Tasarım diline karar verildikten sonra tüm tasarım sonlandırılır.

4- İmzalı Maket Onayı Alınır.

Ekibimiz, tüm iş tamamlandıktan sonra önce .pdf onayı alır, sonrada matbaasından aldığı örnek maket ile müşteri imzalı baskı onayı alır. Bu sayede karşılaşılabilecek yazım imla hataları önlenmiş olur.

5- Baskıya Hazırlık, Baskı ve Baskı Sonrası Takibi Yapılır.

İşin hangi matbaada basılmış olması gözetmeksizin, tüm baskı firmaları ile koordine olarak müşterinin baskıya hazırlık süreci tasarlanır ve ürün eksiksiz matbaaya teslim edilir.  Bu süreçten sonra teslim süreçleri takip edilir.